Ödeme Seçenekleri


Evex.com.tr'de ödemelerinizi kredi kartı, banka (ATM) kartı, EFT, havale yöntemi ve kapıda ödeme nakit / kredi kartı yöntemleriyle yapabilirsiniz. 

Havale veya EFT banka bilgileriniz nelerdir ?

Hesap Bilgilerimiz - İş Bankası

Hesap No: 4237 55 55 557/Demetevler/ANKARA

IBAN No: TR76 0006 4000 0014 2375 55 55 57


Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapılır?

Siteden yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

 


Banka (ATM) Kartı ile nasıl ödeme yapılır?

Banka (ATM) kartıyla ödeme yaparken kart bilgilerinizi girdiğiniz ödeme ekranında "3D Secure kullan" seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.


Birden fazla ürünün ödemesini tek seferde yapabilir miyim?

Eğer bir adetten daha fazla ürün satın almak istiyorsanız, "Alışveriş Sepetini" kullanarak, tüm ürünlerin ödemesini tek seferde yapabilirsiniz.


İndirim kuponu ve hediye çeki nedir, nasıl kullanılır?

İndirim kuponu ve hediye çeki Evex'in,  1000 TL üzerindeki toplu alışverişlerde faydalanmaları için kullanıcılarına sunduğu indirim avantajıdır. Sık Sorulan Sorular

 

 + Kapıda ödeme, EFT veya Havale kullanabilir miyim?

Evex ile yapacağınız alışverişlerde Kapıda ödeme, EFT ve Havale yöntemiyle ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğini kullanabilmeniz için alışveriş tutarınızın minimum 50 TL olması gerekmektedir.

  EFT ve Havaleleriniz için banka bilgilerimiz:

  • Hesap No: 4237 55 55 557 / İş Bankası - Demetevler / ANKARA

    IBAN No: TR76 0006 4000 0014 2375 55 55 57


3D Secure, internetten güvenle alışveriş yapılabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. 

Bu sistemle hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri, internet dolandırıcılıklarına karşı güvence altına alınmıştır. Sistemin, Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" denilmektedir.  

   BKM'nin (Bankalararası Kart Merkezi) internet sitesinden, 3D Secure uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


 Taksitli Alışveriş Yapmak

Evex.com.tr'de Bonus, World, Card Finans, Paraf ve Axess kredi kartları ile kolayca, güvenle ve alışverişinizi taksitlendirerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamadan önce taksit seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Taksitli işlemlerin iadelerinde Evex bankanıza tüm tutarı tek seferde öder. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızdan dolayı, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak bankanız tarafından yansıtılır. Bu durum taksitli alışverişler için bankaların yaptığı genel bir uygulamadır.Süreç bankadan bankaya değişkenlik gösterebilmektedir. Konu için kredi kartınızın ait olduğu bankayı arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Güvenliği

Kart bilgileriniz Evex'te saklanmamaktadır. Bu se sebeple, kartınız bilginiz dışında kullanılamaz. Satın alınan bir ürünün bedelinin tekrar tahsil edilmesi, Evex ve bankaların teknik alt yapısı tarafından engellenmektedir.

   PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla ödemeleriniz güvenli bir altyapı tarafından işlem görür. Ödeme güvenliğiniz bizim için en      önemli hususlardan bir tanesidir.

    İnternet üzerinden kredi kartı/banka kartı kullanarak alışveriş yapmak, herhangi bir mağazadan kredi kartı/ banka kartıyla     alışveriş yapmaktan daha güvenlidir. Bir mağazada veya restoranda, kredi kartınızı/banka kartınızı ödeme yapolması için     bir başka kişiye vermeniz daha risklidir.